Перемога в житті

правда Перемоги

Дорогий мій друже! Дозволь поставити тобі таке питання, яке перевищує всі цінності твого життя. Від правильної розв'язки цього питання залежить твій стан у вічності: чи буде він щасливий чи сумний?

Говорячи коротко, питання зводиться до того: "Чи спасенний ти?"

Зрозумій це питання!  Бо справа не в тім, що ти, може, є членом якоїсь церкви.  Це річ зовнішнього порядку.  Але сутність питання полягає в тім: Чи спасена твоя душа?

Також справа не в тім, який ти доброчинець і які ти маєш чесноти, а найголовніще є те, чи ти маєш спасіння душі?  Бо Господь не може посилати Своє благословіння неспасеним і неспасена людина не може увійти в Царство небесне.

Ось Никодим був доброю людиною, однак Ісус сказав йому: "Вам потрібно родитись згори" (Ів. 3:7).  Це є єдиний шлях, який людина може осягнути спасіння для своєї душі.  Ця дорога дуже проста, і ти, любий друже, коли станеш на неї, то можеш бути спасеним ще того самого дня, в який будеш читати оці слова.

Передусім, ти мусиш зрозуміти, що ти є грішником, бо "нема праведного ані одного" (Рим. 3:10), "...бо різниці немає, бо всі згрішили й позбавлені Божої слави" (Рим. 3:22, 23).  Отже, коли ти ясно і свідомо цього не зрозумієш, що ти грішник, і не жахнешся перед тим, що ти, як грішник, осуджений на смерть, "бо заплата за гріх смерть" (Рим. 6:23), і "гріх народжує смерть" (Як. 1:15), то й не спасешся.

Смерть же, про яку йде мова і яка є наслідком гріха, є не лише фізична смерть, а вічна розлука з Богом і вічне запроторення душі в пекло, цебто в "озеро огняне" (Об. 21:8).

Одна тільки думка про це овіває жахом, однак це незаперечна правда.

Бог, все-таки, в Своєму милосерді не хоче твоєї погибелі.  Він любить тебе, грішника, і прагне твого спасіння. Прагнення Бога спасти тебе таке велике, що Він віддав у жертву Сина Свого Однородженого, щоб звільнити тебе від гріха й від вічного осуду.

Син Божий, по волі Отця, але також і добровільно, взяв на Себе гріхи твої й кару за них.  "Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім" (2 Кор. 5:21).  "Він у тілі Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли були для гріхів та для праведности жили: Його раною ви оздоровилися" (1 Петра 2:24).  Таким чином ,Спаситель зайняв твоє місце осудження, щоб тобі дарувати звільнення від гріха та радість спасіння.

Правда, ми не можемо цілком ясно збагнути, як то гріхи всього людства могли бути положені на Христа, але ми повинні Богові вірити на Слово, Який свідчить, що так, власне, сталося.

Коли в'язничний сторож у Филипах запитав апостола Павла, що він має робити, щоб спастись, - отримав коротку, просту, але й цілком ясну відповідь: "Віруй в Господа Ісуса, - будеш спасений ти сам та твій дім" (Дії 16:29-31).

Довірся ж Господеві й ти, як дитина; вір, що Він взяв на Себе твій гріх, вмер за тебе і ти будеш спасений.  Клич до Нього в молитві, не відкладаючи цього.  Він жде тебе.  "Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:13).

Розуміється, що ти, як грішник , мусиш бути скромним. Ось як молився свідомий грішник:  "Боже, будь милостивий до мене, грішного!" (Лук. 18:13). Коли така свідомість є й у тебе, і ти з болем серця признаєш, що ти дійсно грішник, то на кожному місці, де б ти не був, не міркуй і не вагайся ані хвилини, звернись у молитві від щирого серця до Бога.  Зрозумій, що не довга й красномовна молитва потрібна Богові, а навпаки, Йому потрібне серце твоє, що горіло б правдивим прагненням отримати спасіння.  Коли б ти від усього серця сказав хоч кілька таких слів: "Боже! Я бідний грішник.

Признаю це й перебуваю в постійній скорботі в наслідок такого стану. Помилуй мене, погибаючого, і спаси мене заради заслуг Ісуса Христа!"

"Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:12).

"Кожен" - це означає, що й ти також.  Слова "буде спасений", розвівають усякий сумнів. Не говориться:  "може спасеться", а рішучо - "буде спасений!"

Отже, тобі належить смиренно довіритись слову Господньому і з подякою взяти те, що Бог пропонує тобі.  Прийми вірою спасіння, як радить Господь.  Ніяка церква чи релігійна організація, ніякі твої власні добрі вчинки й заслуги не спасуть тебе.  Спасти може тебе тільки один Ісус Христос.

Повторім собі ще раз коротенько сказане:  ти грішник. За гріхи твої ти повинен був би вмерти.  Але Заступник твій Господь Ісус звільнить тебе від гріха і смерті, якщо ти в каятті з вірою приймеш Його голгофську жертву, принесену за тебе.  Може, сумнів огорне тебе й ти скажеш: "Невже ж оце все, що вимагається для мого спасіння?"  Так, це, власне, все! Так вчить свята Євангелія.

Дяка Богові, що вже багато хто вступив на таку ось просту дорогу Божого спасіння. І це згідно з св.  Писанням.  Не відкинь тієї вістки.  Сьогодні почни йти вже тією дорогою.  Бо написано:  "Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння" (2 Кор 6:2). І ще: "Не хвались завтрішнім днем, не знаєш, що той день уродить" (Прит. 27:1).

Якщо ти ще не розумієш, перечитай наведені тексти зо святого Письма по кілька разів, аж поки не збагнеш їх глибокий зміст.  Ця брошурка хоч маленька, але, все-таки, не відкинь її, бо ж вона має на меті нагадати тобі про найдорожче в житті - про спасіння твоєї безсмертної душі.  Бо "яка користь людині, коли світ цілий здобуде, та душу свою занапастить?" (Лук. 8:36).

Вірь, що ти спасений Христом і дякуй Йому за це.  Ти нічого так не потребуєш, як спасіння твоєї душі.  Як ти це втратиш - ти втратиш все і на землі й на небі.  Не бійся, що ти не встоїш на дорозі спасіння.  Христос, Який спасе тебе від гріха й погибелі, збереже тебе на дорозі спасіння. 

"Вірний Бог, що не допустить, щоб ви випробувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб могли ви знести" (1 Кор. 10:13).

Не прислуховуйся до власних почувань.  Вони часто змінюються. Утверджуй себе на Божих обітницях, вони ніколи не зміняються.

Коли вже ти навернешся і з ласки Божої отримаєш спасіння, тримайся щоденно трьох правил, необхідних для духовного зросту.  МОЛИСЬ, цебто бесідуй з Богом.  ЧИТАЙ Слово Боже, в якому Господь промовлятиме до тебе, і свідкуй людям про Бога.  "Кожного, хто Мене визнає перед людьми, того перед небесним Отцем Моїм визнаю й Я" (Мат. 10:32).

Перемоги у спорті

Valeria Tedeev - Ukraine
Wrestling Coach

Моє дитинство метою було бути, як мій дядько. Молодший брат мого батька був європейський [боротьба] чемпіоном. Я подивився на нього, як мій зразок для наслідування і хоче стати борцем, як він. Мало-помалу, це моя мрія стала збуватися, як я отримав гарні оцінки в школі і навчання в місцевому клубі, щоб придбати навички в боротьбі.

Я був злий на системи ... і майже все,
Це був 1970, в місті Донецька, Україна, коли я став молодшим чемпіоном СРСР. Наступний крок мав їхати в чемпіонаті світу, щоб конкурувати в 60 кг вагової категорії. Для того, щоб представляти Радянський Союз, людина не тільки мав бути сильним борцем, але також мав зустрітися певний стандарт моделі радянського громадянина. Це було, щоб запобігти спортсмена з присоромити або безчестить радянський прапор. Я був вихований як інші діти в нашій республіці були підняті, який був дуже строго так, коли я була відхилена, тому що я впав за межами параметрів поведінки, які прийнятні для подорожей в той час, я був дуже ображений. Я був злий на системи, в моїх тренерів і більшість все.
Почав Мій 25-річний кошмар
Я вирішив провести більше часу з дітьми, які зробили неприємності. Я спробував свої перші сигарети з ними, а потім хеш, а потім більш сильні наркотики і таблетки різних видів. Мій 25-річний кошмар почався, і я випробував років намагається тренуватися і боротися, але впав у безнадійного життя злочини, щоб підтримати важку наркотичну залежність.
Мій брат так старався, щоб допомогти мені. Він взяв мене в різних клініках, які допомогли б моє тіло тимчасово, але не душу. Я не знаю, в той час, що тільки Бог може зцілити мою душу, і ніхто інший. Я хотів би спробувати, щоб заповнити цю порожнечу з наркотиками, і само собою зрозуміло наркотики продовжували без надії.
Я б там в тілі, але мій розум блукав в інше місце
Християни почали говорити зі мною про Бога в центрі реабілітації наркоманів. Я не приймати їх всерйоз, я думав, що вони були слабаки і що вони були не для мене. Але що мені сподобалося найбільше про свої зустрічі були пісні. Християнські пісні були хороші й добрі. Але, як вони говорили, я б там в тілі, але мій розум блукав в інше місце, де я міг отримати наркотики.
Мій спосіб життя привів мене до межі смерті, але Бог ... приніс мене до життя
Колишні наркомани побіг реабілітаційний центр в горах з зустрічах у вранці та ввечері. Зрештою я став досить тверезий, щоб почути слова Ісуса: «Прийдіть до Мене, усі струджені, і я заспокою вас." Ці слова справді торкнувся мого серця, тому що це те, що мені було потрібно. Я потрібен був мир в моєму дусі. Бог втрутився в моє життя. Мій спосіб життя привів мене до межі смерті, але Бог шукав мене і привів мене до життя.
Я був з Богом вже 10 років. Він дав мені роботу, щоб працювати зі спортсменами в якості тренера, навіть досягнення звання "Видатний тренер року». Борці я тренер знати не тільки рухається, але також, що я християнин. Цікаво, що Бог дав мені дар писати і співати пісні. Хваліть Господа, хоча я не вважаю себе співаком, композитором або хороший гітарист, ці подарунки мені дали, я використовую в церкві і в'язниці. Пісні про речі, які я пройшли через. Я прийшов до Бога через пісні, і я так вдячна, що він використовує мене, щоб допомогти принести Його рятівну благодать іншим.
English  |  Spanish  |  Portuguese  |  French  |  German  |  Chinese  |  Russian  |  Arabic  |  Italian  |  Dutch  |  Korean  |  Croatian  |  Greek  |  Japanese  |  Ukrainian  |  Romanian
Login Copyright 2013 by Wings Bearing Precious Seed